Plisse, please: Sezoni i Fundit me Pala

Nëse jeni duke kërkuar për një veshje të bukur, girly dhe njëkohësisht të lehtë për tu veshur që nuk i përshtatet të gjitha llojeve të trupit, atëherë ne kemi zgjidhjen për ju. Fundet janë perfekte për dasma, ditëlindje ose evente, si dhe për shëtitje të thjeshta të përditshme me miqtë. Kombinuar me këpucë dhe aksesorë të përshtatshëm ofron për një bukuri shtesë. Prandaj fundi me pala është artikulli perfekt i modës së këtij sezoni dimëror dhe pamjet e mëposhtme do të bindin edhe më skeptikët.

Night out

Një rast ideal për të veshur fundin tuaj me pala është në një natë jashtë ose në një takim. Kombinojeni me një bluzë të thjeshtë të zezë, çantën tuaj të mbrëmjes dhe takat apo çizmet e larta. Mund ta luani më të sigurt me një pamje totale të zezë ose të guxoni të vishni një fund me print kafshësh që do t’i lërë të gjithë pa fjalë.

Fundet i gjeni ketu:

Fundi 1

Fundi 2

Fundi 3

Casual Vibes

Nëse jeni një vajzë me një estetikë më rastësore ose nëse thjesht doni të vishni diçka të shpejtë, atëherë mund ta kombinoni fundin tuaj me një bluzë të thjeshtë dhe një xhaketë xhins. Kështu që ju sugjeroni që të keni stil dhe të kujdeseni për pamjen tuaj pa humbur shumë kohë duke organizuar veshjen tuaj. Mund të vishni taka për të përmirësuar pamjen ose atlete për më shumë raste të përditshme.

Fundet i gjeni ketu:

Fundi 1

Fundi 2 

Fundi 3

Fundi 4

Office Look

Fundet me pala janë të lehta për tu veshur në zyrë dhe në fakt duken shumë elegante dhe me stil. Kombinoni një fund ngjyrë bezhë ose ngjyrë të bardhë me një këmishë klasike me vija ose një ngjyrë bezhë më elegant. Të dy pamjet janë njësoj profesionale dhe të përshtatshme për zyrë.

Fundet i gjeni ketu:

Fundi 1

Fundi 2 

Fundi 3

Sneakers

Sigurisht, ju mund të kombinoni fundin me pala me atletet tuaja të preferuara. Ky është kombinimi ideal nëse do të udhëtoni, duke ju dhënë rehati në ecje të pafundme, por edhe stil modern për fotot në Instagram. Pra, nëse planifikoni të eksploroni të gjithë qytetin në këmbë, atëherë mos kërkoni shumë, thjesht vishni fundin tuaj, atletet tuaja sportive dhe jeni në rregull!

Fundet i gjeni ketu:

Fundi 1

Fundi 2 

Fundi 3

Oversized Sweater

E fundit por jo më pak e rëndësishme, fundet me pala përputhen në mënyrë unike me pulovrat e thurura me përmasa të mëdha, për sa kohë që e vendosni sipër në fund për t'u dukur më të kujdesshëm. Një pamje e tillë kombinohet në mënyrë perfekte me loafers dhe është aq e gjithanshme sa që mund ta vendosni nga mëngjesi në punë deri në mbrëmje për një pije. Në këtë rast, sigurohuni që fundi të mos ketë tyl dhe të japë volum, pasi i gjithë volumi i nevojshëm jepet nga triko.

Fundet i gjeni ketu:

Fundi 1

Fundi 2 

Fundi 3 

 

hello

Share this post