10 fustanet e trikotuar për tu konsideruar këtë vjeshtë-dimër

Fustanet e trikotuar kam menduar gjithmonë se janë zgjidhja e duhur për një outfit të thjeshtë, pa shumë mundim dhe që gjithmonë është edhe në modë por je dhe komode. Fustanet e trikotuar kanë avantazhin që mundesh ti veshësh edhe me gjysëm cizme, qoftë këto të sheshta për të ruajtur një look të përditshëm por edhe me taka për rastet kur doni të dilni.

Variacioni i ngjyrave në këto fustane është pika jonë e fortë këtë koleksion. Vecse modeleve të ndryshme kemi sjellë edhe ngjyra fantastike. Materialet janë sigurisht të një cilësie të lartë pasi ne nuk bëjmë kompromis me cilësinë. Për sa i përket stilit dhe bukurisë po ju lë ju të vendosni pasi të shihni sugjerimet e mëposhtme.

Fustan Minti Cute

Fustan Multi Cute është i pari sugjerim nga ne. Në ngjyrën mente që nuk mund të më thuash që stë shkon sepse ju shkon pafund si bjondeve dhe bruneve. Është perfekt për këtë periudhë.

 

Për Fustanin Diana nuk kam c'tju them vecse jua sollëm në 4 ngjyra. Ti zgjidh e merr tani!

Fustan Diana Gray                           Fustan Diana Khaki
Fustan Diana Black                           Fustan Diana Green
Sugjerimi ynë i tretë është Fustan Sater që vjen në 3 ngjyra dhe në fakt mund të vishet edhe me strece lëkure apo pantallona sipas dëshirës. Nëse i shtoni edhe rripin si aksesor atëherë keni krijuar një look perfekt dhe të kompletuar për këtë sezon.
Sugjerimi ynë i katërt përkon me Fustan Fashionista që vjen në ngjyrën e bardhë dhe me vecantinë që është e hapura tek qafa. Mund ti shtoni po ashtu një rrip dhe do të dukeni me shumë stil.
Fustan Haze Blue mund të them që ka marr zemrën time, vjen me prerjen perfekte me palat e lehta të krijuara nga punimi I copës së trikotuar. Ndërsa fustani tjetër në ngjyrë krem është Fustan Lady O po ashtu me një prerje shumë elegante.
Më poshtë po ju sugjrojmë tre fustane në modele të ndryshme por ngjyrë të njëjtë, kjo sepse mendojmë se ngjyrat e tokës janë një MUST për cdo garderobë.
Për fustanin më poshtë jam e sigurt se nuk do dini cilën ngjyrë të zgjidhni më parë.

Kemi shumëllojshmëri modelesh sepse dhe ju si kliente jeni të ndryshme dhe të shumta. Secila nga ju ka një ide të vetën, stil dhe mënyrën sesi dëshiron të vishet.

Sugjerimi i radhës eshte per ju qe adhuron tricot e gjata me kopsa, këtë herë jua sollëm në versionin e fustanit. Pse jo mund ta perdorni per te dyja qellimet : edhe si fustan edhe si triko. 

Per në fund ju lamë Fustanin Kitty, version golf i fustanit të trikotuar qe nuk del kurrë nga moda. E sjellim në dy versione : bezhë dhe të zezë.

 

Fustan Kitty

Per te eksploruar te gjithe koleksionin na ndiqni ne webste : savenue.al si dhe ne Instagram savenue_al.

hello

Share this post